Życzenia świąteczne

Pomiechowo, Grób Pański  Wielkanoc 2020.
Drodzy Parafianie i Osoby modlące się w naszym kościele,

niech radosne Alleluja obudzi nas! Niech zadrżą nasze serca! Szukajmy tego, co w górze, gdzie przebywa Chrystus, zasiadając po prawicy Boga. Bo tylko stamtąd może przyjść nadzieja i pomoc. Wszystkim życzę zdrowia, sił, błogosławieństwa Pana Jezusa, który żyje i do każdego z nas mówi: Nie bójcie się… jestem z wami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata.

W roku 100 rocznicy urodzin świętego Jana Pawła, prośmy o Jego wstawiennictwo przed Bogiem – by każdego z nas i naszą Ojczyznę zachował od niebezpieczeństwa.

Modlimy się za każdego z Was i za Wasze rodziny i każdego dnia prosimy o ustanie epidemii koronawirusa. Was też o modlitwę prosimy.

ks. Tomasz Cymerman
Proboszcz Parafii św. Anny w Pomiechowie