Rozpoczęcie nowego roku katechetycznego 2021/2022 i poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych.

W niedzielę 5 września br. na Mszy św. o godz. 10.30 uroczyście rozpoczęto nowy rok szkolny i katechetyczny. Ksiądz Proboszcz kan. Tomasz Cymerman poświęcił tornistry i przybory szkolne przyniesione przez dzieci oraz modlił się o Bożą opiekę i Boże błogosławieństwo dla dzieci, młodzieży, nauczycieli, wychowawców i pracowników administracji w szkołach znajdujących się na terenie parafii: Goławice, Orzechowo, Pomiechówek. Liturgię Mszy św. przygotowali rodzice, nauczyciele, dzieci i młodzież.