Dziękczynienie za tegoroczne plony

W niedzielę 12 września br. o godzinie 12:00 w czasie mszy świętej odprawianej przez księdza proboszcza kan. Tomasza Cymermana odbyło się parafialno-gminne dziękczynienia za tegoroczne plony. Przed Mszą św. oddano do użytku odrestaurowany plac przed kościołem parafialnym wraz z przykościelnym parkingiem. Następnie procesja z wieńcami dożynkowymi, wykonanymi przez poszczególne sołectwa, udała się do kościoła. Większość sołectw przygotowała pięknie udekorowane stoiska do degustacji własnych wyrobów spożywczych. Składane przy tej okazji datki pieniężne w tym roku przeznaczone zostały na pomoc w zakupie nowego samochodu gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Pomiechówku. Dla chętnych była również okazja do szczepień.


Warning: Undefined array key 0 in /home/your-it/ftp/parafiaswanny/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 1025