Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego

Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego z poświęceniem plecaków i tornistrów uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej

 
W pierwszą niedzielę września w czasie Mszy św. o godz. 10.30 Ksiądz Proboszcz poświęcił tornistry i plecaki, przypory szkolne, książki i zeszyty uczniów klas pierwszych szkół podstawowych z terenu parafii pw. św. Anny w Pomiechowie (Goławice, Orzechowo, Pomiechówek). Przedstawiciele dzieci zwróciły się do Księdza Proboszcza z prośbą o poświęcenie tornistrów i plecaków, przyborów, zeszyt i książek. Rodzice dzieci prosili o modlitwę za dzieci, by rozpoczynając przygodę ze szkołą towarzyszyła im modlitwa całej wspólnoty parafialnej. W kazaniu Ksiądz Proboszcz zachęcił dzieci, by zawsze były blisko Pana Jezusa, modliły się i uczestniczyły we Mszach świętych, nabożeństwach i przykładały się do zdobywania wiedzy. Czytania i modlitwę wiernych – jak zawsze w czasie mszy św. o g. 10.30 przygotowali Rodzice i Dzieci włączając się czynnie w liturgię. 

Warning: Undefined array key 0 in /home/your-it/ftp/parafiaswanny/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 1025