Życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok

   Bóg stał się kiedyś jednym z nas, by nas przemienić w siebie. Tę tajemnicę przyjścia Pana Jezusa na świat, w ludzkim ciele, przeżywamy w tych dniach. Aniołowie, którzy pasterzom zwiastują tę Dobrą Nowinę i przynoszą POKÓJ, który dać tak naprawdę może sam Bóg. Pokój serca, pokój w naszych rodzinach, domach, miejscach pracy, Ojczyźnie, którego tak bardzo dzisiaj wszyscy potrzebujemy. Jak śpiewamy w kolędzie: Do szopy, hej pasterze, do Szopy, bo tam cud! Syn Boży w żłobie leży, by zbawić ludzki ród. 
A nasza troska o własne zbawienie to: udział we Mszy świętej w kościele, to sakramenty święte, to modlitwa za siebie i za swoich bliskich. Niech te myśli są z nami przez cały Nowy Rok. Wraz z modlitwą za Każdego z Was.
                                                                     Ks. kan. Tomasz Cymerman,           
proboszcz parafii pw. św. Anny w Pomiechowie i księża pracujący w parafii


Warning: Undefined array key 0 in /home/your-it/ftp/parafiaswanny/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924