Kolęda 2022

Od dnia 28 grudnia 2021 roku trwają spotkania kolędowe dla mieszkańców miejscowości należących do parafii pw. św. Anny w Pomiechowie. Msza święta sprawowana jest w intencji rodzin, które w danym dniu zostały zaproszone do parafialnego kościoła. Czytania, modlitwę wiernych i prośbę o błogosławieństwo dla rodzin i domów – przygotowują wierni świeccy. Ksiądz Proboszcz kan. Tomasz Cymerman sprawuje Msze św., wygłasza kazanie, poświęca wodę, kadzidło i kredę, którą przedstawiciele Rodzin zabierają po nabożeństwie do domu. Na zakończenie Mszy świętej wierni otrzymują błogosławieństwo poprzedzone modlitwą w intencji Rodzin.