Podsumowanie spotkań kolędowych

W tym roku, z uwagi na trwającą pandemię spotkania kolędowe odbywały się w kościele dla mieszkańców poszczególnych miejscowości i ulic naszej parafii. Spotkania miały charakter modlitewny. W czasie Mszy św. sprawowanej przez Księdza Proboszcza wierni włączyli się czynnie w liturgię a przed błogosławieństwem przedstawiciel wspólnoty prosił o specjalne błogosławieństwo dla mieszkańców na cały rok 2022, aż do przyszłorocznej Kolędy – daj Boże już w naszych domach. Ksiądz Proboszcz w słowie kierowanym do kolędników podkreślał wzór świętej Rodziny do naśladowania w dzisiejszych czasach i miłość Chrystusa, który przyszedł na ziemię do każdego człowieka i zachęcał, by otworzyć dla Niego drzwi swoich domów i serca domowników. Każdy mógł zabrać do swojego domu poświęcone kredę i kadzidło oraz wodę. Wierni ze skupieniem i dużym zaangażowaniem uczestniczyli w nabożeństwie kolędowym. Mieli też okazję do złożenia ofiary na utrzymanie parafii. Za wspólne spotkania pomoc duchową i materialną serdeczne BÓG ZAPŁAĆ. Podziękowania dla Pań i Panów Sołtysów za zaangażowanie w przygotowanie naszych spotkań.

Bóg w Trójcy Świętej Jedyny, niech błogosławi Wasze domy i wszystkich w nich mieszkających. Niech Najświętsze Imię Jezus, w którym jest jedynie nasze zbawienie, będzie zawsze w Waszych rodzinach i domach z czcią wymawiane i wzywane. Tobie, o najsłodszy Jezu, polecamy się na całe życie nasze i na wieczność. Ześlij nam, o dobry Zbawicielu, Ducha miłości, od którego wszelki dobry dar pochodzi. Niech On nas nauczy zgody i miłości, bojaźni Bożej i pobożności. Duchu Święty, Boże, zostań przy nas z Twoją łaską i zachowaj Rodziny i mieszkańców naszej parafii w zdrowiu duszy i ciała. Anieli Boscy zachowajcie Rodziny i mieszkańców parafii św. Anny w Pomiechowie od wszelkich zasadzek złego ducha, chorób, nieszczęść i doprowadźcie szczęśliwie do Niebieskiej Ojczyzny. Święta Maryjo, św. Józefie, św. Anno – patronko naszej Parafii, św. Janie Pawle II i nasi święci Patronowie módlcie się za nami.


Warning: Undefined array key 0 in /home/your-it/ftp/parafiaswanny/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924