Dziękczynienie za tegoroczne plony w kościele w Orzechowie, w niedzielę 5 września br.

Wrzesień to czas podziękowań za tegoroczne plony i urodzaj jaki dał nam Bóg i Matka Natura. W niedzielę 5 września br., o godz. 12.00 w kościele w Orzechowie odbyło się dziękczynienie za tegoroczne zbiory. Rolnicy, sadownicy oraz działkowicze dziękowali za zebrane plony. Uroczystą Mszę św. odprawił i kazanie wygłosił ks. Proboszcz Tomasz Cymerman, który odebrał od delegacji dożynkowych wieńce z tegorocznych plonów i je pobłogosławił. Po Mszy św. i modlitwach adoracyjnych wierni z wieńcami, a ks. Proboszcz z Najświętszym Sakramentem przeszli w procesji eucharystycznej wokół kościoła.


Warning: Undefined array key 0 in /home/your-it/ftp/parafiaswanny/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924